Kvalitnejšie palivá za štandardnú cenu

Zatiaľ čo konkurenčné pumpy vám za palivá so špeciálnymi aditívami účtujú prirážku, náš biznis model umožňuje ponúkať tú najvyššiu kvalitu lacnejšie. Ako partnerská pumpa Unipetrolu, najväčšieho dodávateľa a distribútora pohonných hmôt v Českej republike, nakupujeme za výhodných podmienok a pod ochrannou známkou Pečať kvality.

Natankovať u nás môžete bezolovnatý benzín Ultra 95 a naftu s vysokým cetánovým číslom UltraDiesel. Sú šetrnejšie k životnému prostrediu a jedinečné zloženie každého z nich pozitívne vplýva na motor, jeho spotrebu i samotnú jazdu.

Ultra 95 je výnimočný multifunkčnou prísadou, ktorá zvyšuje jeho stabilitu a detergenciu a zároveň zosilňuje antikoróznu ochranu. Umožní vám znížiť emisie i spotrebu, zvýšiť výkon, ochrániť motor a palivový systém pred koróziou, ba dokonca aj obnoviť pôvodný výkon staršieho motoru. V neposlednom rade oceníte zlepšené odstraňovanie karbónových usadenín a prevenciu ich vzniku.

Podobne aj nafta UltraDiesel má vďaka špeciálnemu multifunkčnému aditívu detergentné a protikorózne účinky, zlepšenú mazivosť a nižšiu penivosť. Jej používanie znižuje riziko vzniku emulzií a usadenín. Takto váš motor chráni pred opotrebovaním a zmenšuje jeho mechanickú námahu i hlučnosť.

Ako vám ručíme, že na sa pohonné hmoty z našej ponuky môžete spoľahnúť? Prečítajte si o pravidelných kontrolách ich kvality.